Narpark Residence | Narpark
14093
page,page-id-14093,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.9,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
 

Narpark

narpark-7

Şehrin Ortasında Ama Sakin!

Ana yolların ortasında, şehrin tam kalbinde, üniversitelerin hastanelerin ve önemli lokasyonların tam merkezinde… Bütün bunlara rağmen sakin ve sessiz. Adımınızı atttığınız anda şehrin akışını yakalayacağınız, evinize girdiğiniz anda da lüksü ve sakinliği yaşayacağınız eviniz.

İç Tasarımda Detaylar

Eviniz, yaşam merkeziniz… Sizin için özenle hazırlanmış detaylar, sizi yansıtacak iç tasarım ve ferah yaşam alanları. Hepsi incelikle hazırlanmış iç tasarım detaylarımızda saklı.

salon-1
cocuk-odas -2

Kaliteli Yaşam Alanları

Mutfağından banyolarına, salonundan balkonlarına, genç odalarına, pencerelerinden kapılarına, parkelerinden fayanslarına kadar her ayrıntıda kalite ve en değerli markalar var. İçinde yaşarken lüksü sonuna kadar hissedebilmeniz için.

Otopark ve Girişler

Otel konforu, size kendinizi özel hissettirecek harika bir giriş, otomobiliniz için kapalı ve açık otopark. Hepsi kendinizi daha fazla şımartmanız için.

narpark-5
narpark-3

Güvenlik

Narpark, güvenliğiniz için özel kilit ve kapı sistemlerinden bina içinde, çevresinde ve otoparklardaki güvenlik kameraları ile korunuyor.