top of page

Zenginleştirilmiş Programlar

Sanat

Sanat aktiviteleri okulumuzun en önemli aktivitelerinin başında yer almaktadır. Her çocuk sanatçıdır düsturu ile hareket eden okulumuzda sanatı bir çok alanda ve dilde deneyimlemelerini sağladığımız bir eğitim yaklaşımıdır.

Art Class
FullSizeRender.jpeg

Orman Günleri

Haftanın belirli gün veya günlerini geçirdikleri Florya Atatürk Ormanını bir eğitim aracı olarak kullanmayı, doğa olayları ve çeşitliliği konusunda deneyimler kazanmalarının hedeflendiği bir eğitim aktivitesidir.

Yabancı Diller

Ana dilli öğrenme yöntemi olan yaşayarak öğrenme metoduyla uygulanan, İngilizce ve Fransızca olarak maruz kalacakları bir eğitim aktivitesidir.

Preschool Class
Kindergarten

Felsefe - P4C

Çocuklarda düşünme becerilerinin gelişmesi, algılayıcı ve ifade edici dil becerilerini destekleyen, yeni fikirler üreten, ürettiği fikir ve düşünceleri ortaya koyarken, eleştirel, işbirlikçi, yaratıcı ve özen gösteren olma becerilerine destek sağlamasının hedeflendiği bir branş aktivitesidir. 

Ekoloji

Çocukların birebir canlı yaşamlarına şahit oldukları, bu canlılığı koruma geliştirme ve sürdürebilme yolunda deneyim edinmelerini amaçlayan bir branş aktivitesidir. 

Children in the Garden
Baking

Mutfak Aktiviteleri

İlk önce çocukların sağlıklı ve sağlıksız gıda ayrımına varmalarını sağlayan sonrasında merak duydukları tat, koku, şekil algılarına odaklanan düzenli olarak uygulanan bir branş aktivitesidir.  

Cimnastik

Çocukların fiziksel, zihinsel ve özgüven  gelişimlerini hedefleyen. Vücutlarını tanımaları ve anlamalarını sağlayan sportif faaliyetleri içeren branş aktivitesidir.

Kids Racing
bottom of page